Pozytywnie

Dziesięć cytatów motywujących do działania

Dziesięć cytatów motywujących

Dobre, złote myśli zawsze są na czasie, więc dziś podsyłam dziesięć cytatów motywujących do działania. Działania wszelakiego, począwszy od rannego wstania do wieczornago planowania kolejnego dnia.

Z pewnością będą dobrym, pobudzającym do działania faktem, oczywiście kiedy słowa będziemy zamieniać w czyn. Taką mam przynajmniej nadzieję.

Pierwszy cytat był istotnym motorem, dał mi przysłowiowego kopa, by w końcu wyszedł na światło dzienne ten blog. Ten szczególny ranek oczywiście musiał się rozpocząć filiżanką kawy. Pomogły mi również przy pisaniu posta na bloga 10 sposobów na dobre zmiany

Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy, na którą byłoby za późno.

Niczego nie odkładaj na jutro!

To będzie piękny dzień, ale najpierw kawa.

Za każdą chmurą świeci słońce.

Samo się nie zrobi.

Jeżeli Twój Plan A nie wypalił, alfabet ma jeszcze 31 innych liter.

Najlepsza pora jest TERAZ.

Cel jest jak marzenie z datą wykonania.

Uwierz, że możesz a już będziesz w połowie drogi.

Każda porażka jest szansą by spróbować jeszcze raz tylko mądrzej.

Jak Wam się podoba ten mój subiektywny wybór? Te 10 cytatów stały się moimi przewodnikami w dążeniu do wyznaczonych celów. Szczególnie ósmy cytat powinien być na pierwszym miejscu, bo warto zacząć wlaśnie od wyznaczenia sobie konretnego celu, nawet jeżeli jest bardzo mały. Ja zawsze pamiętam o słowach, że małymi kroczkami idzie się do przodu, Małymi, ale konsekwentnie.

Jakie są Wasze złote myśli, sentencje które pozwalają Wam na pozytywne podejście do życia, które szczególnie pomagają w trudnych i pełnych zwątpienia chwilach? Nie ma tutaj takiego, by stał się Twoim ulubionym cytatem?

Podsyłam link do strony z cytatami motywujących do dobrych zmian: Zorganizowani.

0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments