Junk Journal

Junk journal #1 – udawane znaczki

Junk Journal to przygoda, którą zaczynam razem z Inką Craftową. To coś nowego i jak tak sobie patrzę całkiem przyjemnego do tworzenia.

Wykorzystujemy do niego wszystko co się da, a uwierzcie da się wszystko. Resztki papierów scrapowych, gazety (dobrze jak przeczytane), można również koronki, szczególnie gdy ma to być journal w stylu vintage – u mnie docelowo taki ma być 🙂

Tworzę razem z Inką, więc dziś pojawiają się na stronie udawane znaczki – faux stamps. U mnie co prawda nie ma typowych serii, no może Motylowa.

Zapraszam więc do oglądania:

Zapraszam Was do wspólnej zabawy – stwórzmy swój Junk Journal 🙂

0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Inka
1 rok temu

Urocze znaczki! Moje faworytki to te ślicznotki rowerowe i motyle 😃

Carmen
Carmen
1 rok temu

Są serie choćby tylko motylkowa i rowerowa i reszta

barbaratoja
1 rok temu

Świetne znaczki, ta seria rowerowa jest bardzo pomysłowo zrobiona.

Mięta
1 rok temu

Ale ich dużo zrobilaś i wszystkie bardzo ładne.Ciekawy efekt z tym granatowym tłem.Widziałam tez u inki i coraz bardziej podoba mi się pomysł 🙂