Kartki Kartki karteczki

Święta w kolorze zielonym

Witajcie

Dziś kartka świąteczna w kolorze zielonym. Jest to kolorek który razem z czerwienią kojarzą się ze świętami. Tym bardziej, że przez takie zestawienie kolorystyczne płynie energia.

Inka z Rogatego wybrała tylko jeden kolor – zielony jako wiodący na kartce. Żeby utrudnić zadanie ma także pojawić się motyw bombki. No i co? zbierałam papierki, wycinałam koła, potem zostało już tylko jedno i drugie z napisem.

Znalazłam także białe, już poklejone poisencje, które cierpliwie czekały na swoją kolej i doczekały się, by w końcu mogły być wykorzystane.

W końcu dziś poskładałam wszystko do końca i taki jest efekt.

Mam nadziej, że Inka przyjmie moją kartkę, bo na zdjęciach te zielenie to tak wyszły dziwnie.

Pozdrawiam i do następnego 🙂

0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia X
Małgosia X
11 miesięcy temu

Wspaniale sobie poradziłaś z zadaniem, Bogusiu.

Inka
11 miesięcy temu

Zielono jest! nie mam watpliowści 🙂 brawo za dodatkowe utrudnienie i użycie bombkowego motywu – też mi się podobają, ładnie je ułożyłaś!