Lifestyle

Podsumowanie stycznia

Wszelkie podsumowania jakie robię to efekt minionego czasu i projektów, które powstały w tym okresie, jak również innych -zmian w życiu.

Działo się wiele w tym styczniu. Chcę jednak się skupić na tym, co działo się na moim poletku rękodzielniczym. W pracowni pojawł się papier ale także nastąpił powrót do szydełka. Osobiście bardzo mnie to cieszy, ponieważ to co teraz się dzieje zaczeło się właśnie od prac szydełkowych.

Potem wszystko poszło w różne strony, ale zostało przy trzech głównych dziedzinach: Cardmaking, Decoupage(chociaż ostatnio troszkę zaniedbany) i Szydełko.

Po drodze pojawiły się również e-bookowe Tuturiale i Darmowe Digi do pobrania. Cieszy, gdy widzę, że to się przydaje, więc z pewnością będzie tego więcej.

Styczeń był może niezbyt obfitujący w konkretne prace, ale zawsze jakieś były: Szydełkowa chusta, kartki na podziękowanie czy też kilka rzeczy o mnie: 29 faktów o mnie, jak ktoś chciałby mnie poznać lepiej 🙂

Ogólnie jakbym miała ocenić ten miesiąc – nie był najgorszy, wiele można było jeszcze zdziałać, ale na to przecież są kolejne miesiące i jest luty 🙂

0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia X
Małgosia X
8 miesięcy temu

Jednym słowem – udany miesiąc, Bogusiu.