Freebee Napisy

Darmowe napisy na Walentynki 2

Dziś wpis dotyczący Walentynek.

To temat – pewnie wielka rzeka, ale ja ograniczę się do stwierdzenia, że Walentynki powinny być w każdym dniu, a nie tylko 14 lutego. Każdy dzień powinien być okazją, by okazywać nasze uczucie do drugiej osoby.

Nie mówię bynajmniej, by ciągle wypowiadać słowa Kocham ale każdy nasz gest, czy uśmiech posłany ot tak może być naszą codzienną Walentynką.

Jest jednak wybrany ten szczególny dzień – właśnie w lutym. W sklepach pojawia się wiele gadżetów z nim związanych – serduszek i wszystkiego w kolorze czerwonym.

Zdarza się, że chcemy dać tej jednej, szczególnej osobie karteczkę z serduszkiem. Można ją zrobić samemu albo zamówić u osóbek, które tworzą papierowe cuda.

Pierwsza partia darmowych Walentynek pojawiła się w tym Wpisie

Darmowe digi to mój prezencik dla wszystkich tworzących takie właśnie kartki, ale również dla tych, którzy chcą zrobić własnoręcznie swoją Walentynkę. Moja Pierwsza Kartka – to mini ebook do pobrania – Tutaj dla chętnych.

Poniżej darmowe napisy:

Napisy - Walentynki2 (29 pobrań)
0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia X
Małgosia X
11 miesięcy temu

Na pewno pięknie będą się prezentować te napisy na walentynkach, Bogusiu.

Ania
11 miesięcy temu

Dzięki Bogusiu za napisy, co prawda Walentynek nie obchodzę ale napisów nigdy doścć
Pozdrawiam