Kartki karteczki

Kartka męska na specjalne zamówienie

Dziś kartka z typu męskich. Ogólnie nie jest tak prosto taką wykonać. Czasem jednak pomaga, gdy mamy ukierunkowanie dla kogo kartka jest przeznaczona. Czym się interesuje osoba, do której ma ona trafić, co lubi a może jaki kolor jest ulubionym. Od czegoś najzwyczajniej trzeba zacząć.

Tutaj małą pomocą była piłka a konkretnie nożna i dodatowy element to logo klubu piłarskiego, którego działaczem jest właściciel kartki.

Jak udało mi się to połączyć?

Tło główne kartki z piłkami, potem skorzystałam z techniki patchworku i na nim pojawiły się dwa nietypowe tagi. Na jednym z nich umieściłam logo klubu, a na drugim pana, który z notesikiem w dłoni coś zapisuje – może wynik meczu 🙂

0 0 votes
Oceń artykuł

Autor

Witam Mam na imię Bogusia, kilkadziesiąt lat za sobą i nowe pasje przede mną. Lubię chodzić na piesze rajdy, blogować i oczywiście ostatnio od kilku lat scrapować. Tworzę kartki okolicznościowe, albumy. Podoba mi się również klasyczny decoupage. Wszystkie swoje wolne chwile właśnie temu poświęcam. Znajduję także czas na dobrą książkę i napisanie kilku wersów wiersza.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia X
Małgosia X
6 miesięcy temu

Rewelacyjnie poradziłaś sobie z wytycznymi, Bogusiu. Kartka z charakterem.
Buziaki.