O mnie

o mnie

O mnie

Co można napisać pod tytułem o mnie. Trzeba chyba wyjść z siebie i popatrzeć z boku wtedy może coś z tego wyjdzie

Jak widać wyżej nie jestem już młódką, ale jest wiele rzeczy które mnie interesują i mimo tego, że pracuję jeszcze na etacie to każdą wolną chwilę poświęcam swoim zainteresowaniom. Mam ich kilka – rajdy piesze, podróze te malutkie i te troszkę większe,  książki. Czasem szydełkowanie, blogowanie jako takie. Jednak najwięcej wolnego czasu poświęcam dwóm technikom.  Są to  scrapbooking i decoupage.

O czym jest mój blog?

Właśnie te dwie techniki w dużej mierze go opanowały. Zapraszam do mojego craftowego świata, który sprawia, że moje życie jest pełne kolorów i kształtów. Wszystko, co na tym blogu zobaczycie jest wytworem moich rąk i mojej wyobraźni. Materiały, które są bazą moich projektów to przede wszystkim papier, ale pojawiają się również inne matetiały jak drewno i szkło.

Co z papieru można zrobić ? Wszystko. Przedmioty użytkowe, ozdoby do domu i niepowtarzalne pamiątki, które mogą być świetnym i niebanalnym prezentem. Pierwsze to kartki oklolicznościowe, które można spersonalizować tak by były niepowtarzalnym prezentem.

Albumy do zdjęć to inna bajka, można je stworzyć w sposób klasyczny ale również z kopert.Wtedy stają się nie tylko albumem na fotografie. W takim albumie ze schowkami, kopertami można zatrzymać wszystko!

Drewno i szkło to głownie bazy do zdabiania techniką decoupage. Skrzynki, herbaciarki, zawieszki, magnesy nawet mydełka można fajnie ozdobić Wieszak na ubranie także nie musi być zwyczajny!

Swoją przygodę z blogosferą zaczęłam TUTAJ

Teraz idę dalej – przeszłam na własną domeną i teraz jest to już Jaśminowa Pracownia do której Was zapraszam.