Witam na stronie Jaśminowa Pracownia. Jest ona efektem mojej pracy rękodzielnika. Traktuję ją jako odkrywanie nowych miejsc, tych w których już byłam i tych, które jeszcze przede mną. Mam na imię Bogusia, sercem zawsze młoda, chociaż już jestem szczęśliwą babcią.

Zapytasz co mogę dla Ciebie zrobić?

Wykonam specjalnie dla Ciebie niepowtarzalną kartkę okolicznościową, album na zdjęcia lub na Twoje zapiski, zaproszenia, galanterię ślubną. Wykonane ręcznie będą niepowtarzalną pamiątką w chwilach dla Ciebie ważnych jak narodziny, ślub, rocznica czy urodziny.

Zrobię dla Ciebie jeśli tylko będzie potrzeba również szydełkowe podkładki pod kubek lub talerze jako ciekawy element wystroju Twojej kuchni. Mogą byc również pomysłem na prezent, kiedy już nie wiemy co mamy kupić.

Lubimy czasem usiąść z książką, kubkiem ciepłej malinowej herbaty to przyda się również chusta, którą możemy narzucić gdy jeszcze ciepło nie jest takie oczywiste. Jak będzie takie życzenie wykonam ją dla Ciebie lub kogoś bliskiego w kolorach jakich chcesz.

Jeżeli więc szukasz czegoś innego, nie do końca jesteś przekonana do zakupu w normalnym sklepie jestem tutaj i czekam na Ciebie.