Kiedy zaczynałam swoją przygodę ze scrapbookingiem nawet na myśl mi nie przyszło, że stanie się to nie tylko małym hobby po godzinach. Wkręciłam się w te kolorowe scrapy całkowicie. Ba, stało się tak, że porzuciłam co prawda nie całkowicie inne techniki robótek ręcznych, które stanowiły niejako wstęp do tego co dzieje się teraz.

Pierwsza kartka

Kiedy stworzyłam swoją pierwszą kartkę z okazji urodzin nie byłam zachwycona efektem. Pomyślałam sobie czy na pewno to jest ta droga, ale jestem osobą, która tak łatwo się nie poddaje, więc zaczęły powstawać inne. Motorem, który sprawił, że wkręciłam się w to  był moment, kiedy otrzymałam zamówienie na swoją pierwszą kartkę. Miło było, że po zrobieniu jej , oddaniu w dłonie zamawiającego, obejrzeniu jej przez niego usłyszałam  słowo „Wow, ale świetna”.

Przyznam, że to było bardzo budujące dla dalszego działania i tworzenia.

Kiedy pojawiały się kolejne zamówienia i kolejne w głowie zaczął się rodzić pomysł by wyjść na szersze wody. Powstał pierwszy blog robótkowy, pierwsza strona na Facebooku

W mojej malutkiej pracowni zaczęły  się również w moim scrapowaniu inne rzeczy – zaproszenia, winietki na stół,  albumy okolicznościowe, blejtramy.

Pomysł na stronę z prawdziwego zdarzenia no i związaną z jaśminem (którego zapach kwiatów uwielbiam) narodził się jakiś czas temu, kiedy ktoś zapytał mnie gdzie można obejrzeć  moje prace, ba i gdzie można zamówić kartkę okolicznościową czy album na specjalną okazję. I ta myśl kręciła się po głowie aż stwierdziłam, że raz kozie śmierć – czemu nie spróbuję.

W końcu jest! Moja własna mała Jaśminowa Pracownia, więc zaczynamy!